Ikinci yaşadıklarımda söylediğim gibi koyunları otlatırken götümü dayıma siktirdiğimi anlatmışdım. sabah oldu koyunları otlatarak köye getirdik dayım bir gecede üç kez siktiğinden bayağı yorgun düşmüşdü. Dayım beni sıkı sıkı tembihliyordu aman yeğenim hiç kimseye duyurmayalım sezdirmeyelim yoksa maf oluruz dedi bende dayı hiç öyle şey olurmu tabiki duyurmayacağız dedim.

Dayım büyük dayımdan için yanılıpda abime götünü siktirmeye kalkma yarağı çok büyük sıpa yarağı gibi yarak adamda dedi. Sen nerden biliyorsun dayı dedim dayımda körpe sıpamız vardı ahırda sikerken denk geldim beni görünce toparlanırken gördüm hatda sıpa bir kaç gün sonra ölmüştü o zamandan biliyorum demesiyle merak sardı. Yolda gelirken köpeğin sikinin tadı ansıl olur diye düşünerek yürüyordum. Nasıl olsa küçük dayımla haşır neşir olduk dayımın yanındada köpeğe siktirebilirdim.

Büyük dayımın yarağın büyüklüğünü duyunca götümü nasıl siktirebilirim ne şekilde beraber olabiliriz diye düşünüyordum. Dayım dalgınlığımı farketmiş hayrola yeğenim dalıp dalıp gidiyordun dedi bende yooo dalmıyorum desemde inandırıcı değildi. Galiba büyük dayının yarağının büyüklüğüne inanmadın beni abartıyor sandın dimi dedi yok dayı inandım dedim. Yok yok sen inanmadın abimede sanada bi kıyak yapayım hem abimde baksın şu kız götü gibi götün tadına diyerek götümü avuçladı.

Dayı bişey diyecem dedim söyle beyaz götünü yediğim yeğenim demesinden çok hoşlanarak şu köpekler göt sikebilirmi dedim. Bir gece bakarız yeğenim sen yeterki iste dedi. Bu gün rahatsızlık bahanesiyle koyunları otlatmaya abimi gönderirim gerisi sana kalmış dedi. Büyük dayım çok uzun boyu 1. 80 den kadar vardı. Küçük dayım abi bugün biraz rahatsızım bu gece sürüyü sen götürebilirmisin dedi büyük dayımda koçum rahtsızsan ben giderim dedi.

Abi yeğeniminde faydası oluyor beraber gidersiniz dedi büyük dayım bu gece nasıldın koyun çobanlğı hoşuna gitdimi dedi bende tek başıma yapabilecem bir iş değil ben yapamam dedim. Sen şimdi git biraz uyu ben gideceğimiz zaman seni uyandırım dedi ben eve gidip yatdım zaten yorgun olduğum için hemen uykuya daldım. Büyük dayım yeğenim kalk dediğinde saate baktım saat 3 olmuş yaklaşık 5 saat uyumuşdum.

Yengem yemek hazırlamış bir iki lokma yedikden sonra sürüyü aldık otlatmaya çıktık. Havadan sudan konuşuyorduk ben bir tarafdan büyük dayımı nasıl tahrik edebilirim götümü sikmesi için nasıl ikna yapabilirm diye düşünerek gidiyordum. Iki vadi arasına gelmiştik büyük dayım koyunları dereye çaya indirelim sularını içtikden sonra otlağa gideriz dedi sürüyü akan çaya çevirdik. Dayın ıslıklayarak koyunların su içmelerini sağlarken ben dayı çişim geldi dedim suyun aktığı yöne doğru gidip çayın kenarında dayımın rahat görebileceği mesafede pontolonumu indirip arka tarafım dayıma dönük çömeldim

Aslında çişim yoktu çömeldiğim yerde vucudumu aşağı doğru yatırıp götümün havaya kalkmasını sağlıyordum azıcık domalmış gibi oluyordu. Gabız olmuş gibi yalandan ıkınıyordum dayım kabak gibi götümü görüyordu. Dayım yeğenim peklikmi var sıçamıyon dedi galiba dayı dedim.

Parmakla götünü parmakla dedi bende bunu fırsat bilerek parmağımla adeta götümü sikiyordum. Işemiş gibi yapıp götümü yıkadım pantolon ve donuma bırakarak ayağa kalktım tekrar donumu yukarı çekmek için dayımdan tarafa iyice domaldım bir tarfadanda çaktırmadan dayıma bakıyordum dayım bakıyordu ve tahrik olmuşdu. Pantolonu çektikden sonra dayımın yanına geldim yarak kalkmış önü kabarmışdı gözümü önüne diktim dikkatlice baktığımı dayıma fark etdirdim.

La yeğenim sen hiç güneş görmedinmi vucudun bembeyaz dedi gülüştük. Koyunları otlağa getirdik hava karardı koyun otlarken dayımla dirseklerimizin üstene yan yadık havadan sudan konuşurken elimi götüme götürdüm pantolonun dışandan götüm kaşınıyorda kaşımış götüme parmağımı bastırıyordum. Dayımın bana bakışları değişmiş yarağı kalkmıştı. Dayım senin arkanmı kaşınıyo elini götünden alamıyon dediğinde evet dayı hemde acaib kaşınıyo parmaklarımı sokasım geliyor dedim. Dayım çıkarda pantolonunu ben kaşıyım dedi soyunup dayıma domaldım dayım parmağıyla göt deliğimin etrafını kaşımış gibi okşuyordu okşadıkca ben oohhh oohhh rahatlıyom dedim.

Dayım zıvanadan çıkmışdı yarağıyla oynuyordu dayı götüm çok kaşınıyo ne yapsak dedim dayım parmağını tükrükleyip götüme soktu ileri geri parmağıyla götümü sikiyordu. Dayıma istersen sikebilirsin dayı aramzıda kalır kimseye söylemem dedim. Dayımda zaten bu göte yarak girdiği belli göt deliğin baya açılmış dedi soyunmaya başladı. Dayım yarrağı çıkardıki üfff dayı bu ne ya dedim. Benim yarak böyle yeğenim dedi yarağını elime aldım felaket bişeydi. Dayıma sokarken yavaş sokmasını söyleyip ayakda domaldım dayım yarağını iyice tükrükledi başını göt deliğime dayadı sanki arkadmda odun vardı. Sokmaya başladı yavaş dayı yavaş dayı diyordum götüm acıyordu.

Aşur abinin yarak gibi kalın aksine boyuda uzundu tıpkı sıpa yarağı gibiydi. Yarağın başı götüme gömüldü bağırmamak için zor tutuyordum kendimi. Yarağın başını götümde git gele yaparak santim santim sokuyordu. Yarağını çıkarıp tekrar tükrükledi banada tükür dedi tükürdüm götümede tükrük sürdüm tekrar sokmaya başladı. Dayıma dayı yarağın kaç santim dedim yeğenim santim bilmem elimle iki tutam üç parmak deyince oha demişim. Dayım iri yarı birisi olduğu için tahmini 27 santim kadar vardı. Dayım yarağını götüme gömdükce nefesim kesilir gibi oluyordu yavaş ritimler halinde çıkarıp sokuyor her sokmasından sonrada biraz daha ileri soktuğu belli oluyordu.

Dayım yarağın hepsini götüme sokunca dayı öyle kal nefesim kesiliyor dedim dayım belimden kucaklayıp var gücüyle bastırdı öyle bekliyordu. Yeğenim rahatladığında söyle dedi bir müddet sonra dayı yavaş yavaş devam et dedim dayım artık yarağını çıkarıp yeniden köküne kadar sokuyordu götümde iyice açılmış acı azalmışdı. Iki eliyle kalçalarımdan tutup pompalıyordu yarğı yarıdan sonrası girerken ah diyordum dayım sokuş ritminide artırmış hızlı bir şekilde sikiyordu. Yarak yemeye çok kötü alışmıştım.

Dayım götüme boşalırken yabani hayvan gibi ses çıkarıyordu dayım götümün içini sıvıyla doldurmuşdu sıvının etkisiyle yarağı iyice kayganlaşdı zevk almaya başlamışdım. Dayıma yarağın inenne kadar çıkarmadan sik beni diyordum çünki götüm sikilme kıvamına gelmiş acıda duymuyordum. Dayıma sok dayı kökle hepsini sok taşşaklarınıda sok dedikce daymın yarağı inme bilmiyordu. Ilk boşaldıkdan sonra yarım saate yakın götümü pompaladı ikinci bir kez daha boşalınca yarağı yumuşadı.

Yarağını çıkardı ben çayda götümü yıkadım dayım kaç senedir yengeni sikiyom böyle zevk aldığımı hatırlamıyom dedi. sabaha karşı dayım domal bir kere daha sikecem böyle götü bir daha nerde bulacam dedi. Bende dayı sen haber gönder ben gelirim yada sen şehire geldiğinde evde sikersin bende böyle yarağı nerden bulacam dedim. Domaldım dayım götümü uzun süre yaladı yaladıkcada zevkden şekilden şekile giriyordum yeter dayı sok artık yarağını dememle o muhteşem yarağını götüme gömüverdi götümü tam hakkını verdi. götüme bir kez daha boşaldı ama ilk boşaldığı gibi olmadı. Devam edecek. Gönderen: seher